Vlajkove stožiare Valenta

Prednosti jednotlivých typov vlajkových stožiarov

Všeobecne Naše sklolaminátové vlajkové stožiare majú široké použitie: Reprezentačné umiestnenie štátnych vlajek a mestských vlajek až po firemnú reklamu. Nevyžadujú žiadnu vetšiu údržbu (dvakrát za rok kontrolu utiahnutie matíc) a majú dobrú farebnú stálosť.

Typ Originál Typ Originál

S vonkajším lanom je cenovo najdostupnejší a jeho prevedenie je najjednoduchšie a veľmi elegantné. Vhodné do strážených areálov.


Typ ISS Typ ISS

S vnútorným lanom umožňuje ochraňovať vlajku proti vandalom. Vhodný je napríklad na verejné miesta a do otvorených firemných areálov. Veľkou výhododu vnútorného lana je, že vlajka sa može ľahko otáčať okolo stožiaru a nezamotáva sa.
Typ Roto-Top Typ Roto-Top s napínacim ramenom –  pevným

Typ Wind-Tracker s napínacím ramenom –  vyťahovacím

Pokiaľ potrebujete, aby Vaša vlajka s firemnou reklamou bola dobre viditeľná, aj keď nefúka vietor, zvoľte vlajkový stožiar s napínacim ramenom.
Vlajkové stožiare Formenta v inom farebnom prevedení jako v bielom, umocňuje dojem z architektonického riešenia budovy, farebných omietok, alebo farby loga. Stožiary je možno dodať vo farbe podľa stupnice RAL, alebo v exkluzívnych metalických farbách ako je zlatá, strieborná a bronzová.
paticka
Mob: +420 604 450 247;    Fax: +420 465 526 321;    E-mail: info@vlajkove-stozary.eu